ΚΑΜΠ.K-802 120x90x209 CROMO ΔΙΑΦ.
BARCODE
5206836576183
Συνδεθείτε για να δείτε την τιμή
Μπορεί να εφαρμοστεί NanoTechnology
Κρύσταλλο ασφαλείας
Προφίλ αλουμινίου
- Δύο σταθερά κρύσταλλα
- Διάφανο κρύσταλλο ασφαλείας 6 mm
- Προφίλ ανοδιωμένου αλουμινίου
- Ύψος: 209 cm
Περιλαμβάνεται και η ντουζιέρα.
Για τον καθαρισμό μεταλλικών μερών της καμπίνας, χρησιμοποιήστε μόνο νερό και μαλακό πανί. Μην επιλέγετε καθαριστικά τύπου Viakal.
Για όλα τα είδη καμπινών διαθέτουμε πλήρη γκάμα εξαρτημάτων και ανταλλακτικών.
| BARCODE | 5206836576183 |
|---|---|
| SKU | K80212090209 |
| ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ | STOCK BATHROOM |
| ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ | 21 |
| ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | ΤΕΜ |
| ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕΙΡΑ | STOCKBATHROOM |
| ΧΡΩΜΑ ΠΡΟΦΙΛ | Χρωμέ |
| ΕΙΔΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΥ | Διάφανο |
| ΥΨΟΣ ΚΑΜΠΙΝΑΣ | 2090 mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΛΕΥΡΑΣ Α | 120 cm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΛΕΥΡΑΣ Β | 90 cm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση