ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ ΑΚΡΥΛΙΚΗ ELEMENT ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ
BARCODE
5206836089690
Συνδεθείτε για να δείτε την τιμή
Μόνο %1 έμμεινε
Μια σειρά νεροχυτών κατασκευασμένων για να εξοπλίσουν κουζίνες με προσωπικότητα. Αυστηρές γραμμές προσφέρουν την τέλεια ισορροπία μεταξύ αισθητικής και λειτουργικότητας.
- Παραλληλόγραμμη ντουζιέρα με αόρατη βαλβίδα element slim
- Ύψος ντουζιέρας 5 cm
- Οπή βαλβίδας Ø90
- Δεν συμπεριλαμβάνεται βαλβίδα σιφονιού
- Συνδυάζεται μόνο με την βαλβίδα AKTIVBAL Ø90
| BARCODE | 5206836089690 |
|---|---|
| SKU | ELEMENT |
| ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ | ΚΑΜΠΙΝΑ 2020 |
| ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ | 403 |
| ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | ΤΕΜ |
| ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕΙΡΑ | ELEMENT |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Ακρυλικό |
| ΧΡΩΜΑ | Brown 8702, Elvezia 8502, Ice Oak 8902 |
| ΧΡΩΜΑ ΠΡΟΦΙΛ | Χρωμέ |
| ΥΨΟΣ ΚΑΜΠΙΝΑΣ | 2000mm |
| ΠΑΧΟΣ ΚΡΥΣΤ. | 4mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΛΕΥΡΑΣ | 108 cm, 118 cm, 138 cm, 148 cm, 158 cm, 168 cm |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 80x120cm, 80x140cm, 80x160cm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση