ΠΛΑΙΝΟ ΚΑΜΠΙΝΑΣ LEA NERO ΔΙΑΦ. NANO 6mm
BARCODE
5206836667270
Συνδεθείτε για να δείτε την τιμή
Μόνο %1 έμμεινε
Διαθέτει τεχνολογία κατά των αλάτων και ρύπων
Κρύσταλλο ασφαλείας
Προφίλ αλουμινίου
Δυνατότητα αντιστροφής
Ρυθμιζόμενο προφίλ
Διατίθεται και σε ειδικές διαστάσεις
Συνδυάζεται με καμπίνα
- Ένα σταθερό κρύσταλλο
- Κρύσταλλο ασφαλείας, 6 mm
- Προφίλ ανοδιωμένου αλουμινίου
- Εφαρμοσμένο nanoskin στην εσωτερική πλευρά
- Ύψος: 200 cm
- Εγγύηση 24 μηνών
Για τον καθαρισμό μεταλλικών μερών της καμπίνας, χρησιμοποιήστε μόνο νερό και μαλακό πανί. Μην επιλέγετε καθαριστικά τύπου Viakal.
Για όλα τα είδη καμπινών διαθέτουμε πλήρη γκάμα εξαρτημάτων και ανταλλακτικών.
Ακολουθεί το σχεδιάγραμμα της καμπίνας και οι προσαρμογές της.


Μπορεί να συνδυαστεί με τις καμπίνες LEA 100 NERO σελίδα 81 και LEA 400 NERO σελίδα 87 καταλόγου καμπίνας 2025.
| BARCODE | 5206836667270 |
|---|---|
| SKU | L3811-N |
| ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ | ΚΑΜΠΙΝΑ 2025 GR |
| ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ | 87 |
| ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | ΤΕΜ |
| ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕΙΡΑ | LEA |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Αλουμίνιο |
| ΧΡΩΜΑ ΠΡΟΦΙΛ | Μαύρο ματ |
| ΕΙΔΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΥ | Διάφανο |
| ΥΨΟΣ ΚΑΜΠΙΝΑΣ | 2000mm |
| ΠΑΧΟΣ ΚΡΥΣΤ. | 6mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΛΕΥΡΑΣ | 70 cm, 75 cm, 80 cm, 90 cm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση