ΠΛΑΙΝΟ ΚΑΜΠΙΝΑΣ LEA ORO ΔΙΑΦ. NANO 6mm
BARCODE
5206836667294
Συνδεθείτε για να δείτε την τιμή
Μόνο %1 έμμεινε
Διαθέτει τεχνολογία κατά των αλάτων και ρύπων
Κρύσταλλο ασφαλείας
Προφίλ αλουμινίου
Δυνατότητα αντιστροφής
Ρυθμιζόμενο προφίλ
Διατίθεται και σε ειδικές διαστάσεις
Συνδυάζεται με καμπίνα
- Ένα σταθερό κρύσταλλο
- Κρύσταλλο ασφαλείας, 6 mm
- Προφίλ ανοδιωμένου αλουμινίου
- Εφαρμοσμένο nanoskin στην εσωτερική πλευρά
- Ύψος: 200 cm
- Εγγύηση 24 μηνών
Για τον καθαρισμό μεταλλικών μερών της καμπίνας, χρησιμοποιήστε μόνο νερό και μαλακό πανί. Μην επιλέγετε καθαριστικά τύπου Viakal.
Για όλα τα είδη καμπινών διαθέτουμε πλήρη γκάμα εξαρτημάτων και ανταλλακτικών.
Ακολουθεί το σχεδιάγραμμα της καμπίνας και οι προσαρμογές της.


Μπορεί να συνδυαστεί με τις καμπίνες LEA 100 ORO σελίδα 83 LEA 400 ORO σελίδα 91 καταλόγου καμπίνας 2025.
Επίσης και με την καμπίνα VIVOX 400 ORO.
| BARCODE | 5206836667294 |
|---|---|
| SKU | L3811-O |
| ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ | ΚΑΜΠΙΝΑ 2025 GR |
| ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ | 91 |
| ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | ΤΕΜ |
| ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕΙΡΑ | LEA |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Αλουμίνιο |
| ΧΡΩΜΑ ΠΡΟΦΙΛ | Χρυσό ματ |
| ΕΙΔΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΥ | Διάφανο |
| ΥΨΟΣ ΚΑΜΠΙΝΑΣ | 2000mm |
| ΠΑΧΟΣ ΚΡΥΣΤ. | 6mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΛΕΥΡΑΣ | 70 cm, 75 cm, 80 cm, 90 cm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση